Rise of the Tomb Raider ma osiągnęło już złoty status, gra jest zatem gotowa do sprzedaży

Rise of the Tomb Raider to najważniejsza gra ekskluzywna tego roku dla konsoli Xbox One. Tytuł Crystal Dynamics uzyskał własnie złoty status, co oznacza, że jest już ukończony i gotowy do sprzedaży.

Długo oczekiwane Rise of the Tomb Raider otrzymało upragniony przez fanów złoty status. Gra jest gotowa do premiery, 10 listopada, na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360.

Do premiery przygody Lary Croft na wyżej wymienionych konsolach pozostał już zatem miesiąc. Cóż to jest w obliczu czasu, który upłynął od poprzedniej odsłony serii. Dopiero ostatnio nastąpił wysyp materiałów wideo z gry Rise of the Tomb Raider. Wiemy o tej grze naprawdę sporo, ma być niezwykle rozbudowana, etapy będą zróżnicowane, a gracz będzie mógł wybierać wiele ścieżek do konkretnego celu. Grafika też wygląda całkiem przyzwoicie, szczególnie jej niesamowita stabilność.

Teraz zostaje tylko wysłać ukończoną grę do tłoczni i wydrukować okładki Rise of the Tomb Raider. Oczywiście zapraszam Was do zapowiedzi gry w linku poniżej oraz na Projekt Konsola, bo materiałów z Rise of the Tomb Raider nie powinno zabraknąć w okolicach premiery.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/lara-croft-deviantart.jpg”]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

E3 2014 – firma nie zaprezentuje Final Fantasy XV, ale mamy trailer Kingdom Hearts 2.5 HD

Square Enix przyjedzie na targi, ale nie pojawią się tam takie marki...
Read More