Resident Evil 6 trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Ostatnia odsłona Resident Evil to festiwal akcji i popis oprawy graficznej od Capcomu. Resident Evil 6 na PlayStation 3 i Xboksie 360 wyglądało świetnie, ale gracze nie docenili tej gry. Może zrobią to na PlayStation 4 i Xbox One?

Już niebawem odświeżona wersja gry Resident Evil 6 może trafić na PlayStation 4 oraz Xbox One. Organizacje zajmujące się klasyfikacją wiekową dosyć często zdradzały plany wydania różnych tytułów. Mowa tutaj o grach zarówno nowych jak i tych odświeżanych. Koreańczycy prawdopodobnie zdradzili plany wydania zremasterowanej wersji Resident Evil 6 właśnie na nowe konsole Sony i Microsoftu.

Na stronie koreańskiej organizacji przyznającej klasyfikację wiekową dla gier pojawiła się gorąca informacja mówiąca nam o tym, że gra Resident Evil 6 najprawdopodobniej zmierza na konsole nowej generacji od Sony i Microsoftu. Oczywiście sam Capcom nie komentuje tej wiadomości. Na stronie, poza oceną nie ma jednak żadnych innych informacji na ten temat. Jeśli jednak gra trafiła na wspomnianą stronę w sposób oficjalny, bardzo możliwe, że niedługo zobaczymy ją na półkach sklepowych.

Capcom najwyraźniej chce odświeżyć jeszcze jedną ze swoich gier na PlayStation 3 i Xboksa 360, zanim przystąpi do zapowiedzi długo wyczekiwanego Resident Evil 7. Miejmy nadzieję, że nastąpi to na przestrzeni nadchodzących miesięcy.

Warto podkreślić, że szósta odsłona serii jest przepakowaną zawartością grą. Resident Evil 6 to tak naprawdę aż sześć scenariuszy do rozegrania (wielogodzinnych) oraz bonusowa historia Ady Wong. Nie sposób nie wspomnieć o trybie Mercenaries oraz trybie multiplayer. Tytuł skręcił niesamowicie w stronę gier akcji i tak należy go traktować.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=sS_bGpe9qE8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56178ed674a791dd4b671075″]

Written By
More from Patryk

W listopadzie kolejny update oraz nowy interfejs Xbox One

W sieci pojawiły się oficjalne zapowiedzi nowej aktualizacji konsoli Xbox One. Już...
Read More