Volkswagen Polo R na nowym zwiastunie gry WRC 5

W tym roku fani gier motoryzacyjnych nie powinni narzekać. Na PlayStation 4 i Xbox One pojawiło się mnóstwo świetnych gier dla każdego, w tym miesiącu zadebiutuje gra dla fanów rajdów samochodowych.

W naszym kraju gry z serii WRC są popularne głównie wśród fanów sportów motorowych i rajdów samochodowych. Po zmianie wydawcy na firmę Techland wizerunek WRC 5 znacząco się polepszył, bowiem w końcu ktoś zdecydował się na odważną promocję z udziałem gwiazd, jak chociażby współpraca z Tomkiem Kucharem.

Premiera gry już za kilka dni, ale dziś możecie zobaczyć najnowszy zwiastun gry WRC 5 opublikowany w sieci. Jego głównym bohaterem jest samochód Volkswagen Polo R, czyli sportowa wersja ”grzecznego” Polo. Jest to samochód rajdowy klasy WRC, którego debiut na rajdowych trasach miał miejsce dopiero podczas Rajdu Monte Carlo 2013. W porównaniu do modelu poprzedniego dokonano zmiany w przypadku podwozia oraz silnika samochodu. Zupełnie nowym elementem jest skrzynia biegów sterowana łopatkami przy kierownicy, dopuszczona do użytku w sezonie 2015 w rajdach WRC.

Sama gra WRC 5 wygląda całkiem pozytywnie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto jest się tym tytułem zainteresować, bowiem jego premiera już za kilka dni, a dokładniej 16 października na konsolach stacjonarnych oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=28&v=3rrr_vAsLuE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

Trzydziesty drugi odcinek PlayStation Polska TV

W sieci opublikowano trzydziesty drugi odcinek programu PlayStation Polska TV. Tym razem...
Read More