Zombie ewolucja- jak zmieniały się żywe trupy na przestrzeni lat

Zombie to niezwykle popularny temat, który jest obecny w popkulturze już spory kawałek czasu. Zaczynając na filmach, poprzez komiksy, gry i inne rodzaje rozrywki. Na przestrzeni lat zarówno pojęcie jak i wyobrażenie żywych trupów zmieniało się i ewoluowało, co zostało przedstawione na fantastycznym timelapse.

Niektórzy mogą już odczuwać swego rodzaju znużenie tematem zombie. Regularnie na rynek trafiają zarówno gry o tej tematyce, a od kilku lat niezwykłą popularnością cieszy się serial “Żywe Trupy” stworzony na podstawie komiksu Roberta Kirkamana. Warto jednak pamiętać, że zombie są obecne w popkulturze już od bardzo dawna i nie zawsze były one przedstawiane tak, jak w dzisiejszych czasach.

Na kanale YouTube wydawnictwa Techland udostępnione zostało wideo, które prezentuje ewolucję zombie na przestrzeni lat. Trzeba przyznać, że materiał został świetnie zrealizowany i idealnie obrazuje to, jak na przestrzeni lat zmieniało się postrzeganie żywych trupów. Jeśli ten temat jeszcze Was nie męczy, a na nadchodzące Dying Light: The Following czekacie z wypiekami na twarzy, to musicie zobaczyć ten materiał.

Na końcu materiału pojawia się “model”, którego spotkamy podczas rozgrywki w nadchodzącym DLC do Dying Light. Warto przyzwyczaić się do jego widoku, zanim przyjdzie nam się z nim spotkać twarzą w twarz. The Following debiutuje na rynku już 9 lutego. Przygotujcie się na powrót do ogarniętego epidemią Harran.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Z4nLPrf_3V8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Kolejne DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon- alternatywny strój dla Ciri

Kolejny tydzień oznacza kolejne darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon....
Read More