Red Dead Redemption 2: zobaczcie najnowsze screeny z gry Rockstar

Rockstar publikuje kolejną paczkę zrzutów ekranu ze swojej superprodukcji Red Dead Redemption 2.

Rockstar nie zwalnia tempa i publikuje kolejne materiały dotyczące Red Dead Redemption 2, które zostało zapowiedziane na PlayStation 4 i Xbox One na 26 października tego roku.

Jeszcze nie tak dawno poznaliśmy szereg szczegółowych informacji na temat rozgrywki i fabuły i mogliśmy zobaczyć najnowszy trailer gry. Dzisiaj otrzymujemy o wiele więcej, bowiem garść konkretnych zrzutów ekranu, które prawdopodobnie zostały uchwycone podczas scenek przerywnikowych (na silniku gry).

Dzisiaj dowiedzieliśmy się również kilku nowych ciekawostek. Wiemy chociażby, jakoby do gry miał powrócić znany z pierwszej części system honoru. Działania graczy zadecydują o reputacji, co rozumiemy jako sposób, w jaki na głównego bohatera reagują postaci niezależne i handlarze.

Ponadto, do Red Dead Redemption 2 zaimplementowano system morale członków gangu. Gdy zapasów będzie pod dostatkiem, wszyscy wyrażą zadowolenie.  Polowanie ma znaczącą rolę podczas rozgrywki – bohater zdobywa w ten sposób pożywienie dla swojego gangu. Podczas tropienia zwierzyny rewolwer zamienimy na łuk.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PlayStation 4 i Xbox One.

Written By
More from Aleks

Nowy Assassins Creed

Przedstawiciel Ubisoftu potwierdził wydanie kolejnej gry z serii Assassin's Creed.
Read More