Red Dead Redemption 2: nowy trailer gry Rockstar

Sympatycy westernów mogą liczyć na kawał dobrej, rozbudowanej i świetnie wyglądającej gry wideo Rockstar Games.

W sieci pojawił się najnowszy, trzeci już, trailer gry Red Dead Redemption 2 od studia Rockstar Games, nad którą amerykańska firma pracuje już kilka lat z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jak zapowiadano wcześniej, Rockstar opublikowało trzeci zwiastun Red Dead Redemption 2, aczkolwiek niestety ponownie nie pokazano właściwiej rozgrywki. Mało tego, nie zdradzono zbyt wielu nowych szczegółów. W opisie materiału wideo w serwisie YouTube poinformowano graczy tylko, że akcja gry rozegra się w 1899 roku. Po nieudanym napadzie Arthur Morgan oraz reszta gangu Van der Linde’a będzie uciekać przed wymiarem sprawiedliwości i rabować pobliskie miasteczka. Główny bohater gry Red Dead Redemption 2 zostanie zmuszony do podjęcia trudnej decyzji, mianowicie czy pozostać lojalnym wobec swoich kolegów, czy wobec własnych ideałów.

We fragmencie po minucie i 40 sekundach możemy zauważyć przytrzymywanego siłą mężczyznę. Blizny na jego policzku wyglądają dokładnie jak te, które widać u Johna Marstona z Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować dopiero 26 października na PS4 i Xbox One. Na dzień dzisiejszy nie jest pewne, czy wcielimy się w jednego bohatera, ale do tej pory wszystko wskazuje na takie właśnie rozwiązanie.

Written By
More from Aleks

Tajemniczy projekt twórców serii LittleBigPlanet

Deweloper odpowiadający za obie części serii LittleBigPlanet wydane na konsolę PlayStation 3...
Read More