Red Dead Redemption 2: nowy trailer gry Rockstar

Sympatycy westernów mogą liczyć na kawał dobrej, rozbudowanej i świetnie wyglądającej gry wideo Rockstar Games.

W sieci pojawił się najnowszy, trzeci już, trailer gry Red Dead Redemption 2 od studia Rockstar Games, nad którą amerykańska firma pracuje już kilka lat z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jak zapowiadano wcześniej, Rockstar opublikowało trzeci zwiastun Red Dead Redemption 2, aczkolwiek niestety ponownie nie pokazano właściwiej rozgrywki. Mało tego, nie zdradzono zbyt wielu nowych szczegółów. W opisie materiału wideo w serwisie YouTube poinformowano graczy tylko, że akcja gry rozegra się w 1899 roku. Po nieudanym napadzie Arthur Morgan oraz reszta gangu Van der Linde’a będzie uciekać przed wymiarem sprawiedliwości i rabować pobliskie miasteczka. Główny bohater gry Red Dead Redemption 2 zostanie zmuszony do podjęcia trudnej decyzji, mianowicie czy pozostać lojalnym wobec swoich kolegów, czy wobec własnych ideałów.

We fragmencie po minucie i 40 sekundach możemy zauważyć przytrzymywanego siłą mężczyznę. Blizny na jego policzku wyglądają dokładnie jak te, które widać u Johna Marstona z Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować dopiero 26 października na PS4 i Xbox One. Na dzień dzisiejszy nie jest pewne, czy wcielimy się w jednego bohatera, ale do tej pory wszystko wskazuje na takie właśnie rozwiązanie.

Written By
More from Aleks

Patrick Redding na temat Splinter Cell: Blacklist

Nowy Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist na tegorocznym Electronic Entertainment Expo zaskoczył...
Read More