Premiera Uncharted 4: A Thief’s End znowu przesunięta przez Naughty Dog

Naughty Dog ponownie zmienili datę premiery swojej największej i najbardziej oczekiwanej gry wideo na PlayStation 4. Uncharted 4: A Thief’s End nie pojawi się w zapowiadanym wcześniej terminie.

Nowa europejska data premiery dla gry Uncharted 4: Kres Złodzieja to 27 kwietnia przyszłego roku – poinformowali producenci ze studia Naughty Dog. Wygląda zatem na to, że nadal będziemy musieli nieco poczekać na ten całkiem dobrze zapowiadający się tytuł, w sumie jeden z najgorętszych na PlayStation 4 w przyszłym roku.

Gra Uncharted 4: A Thief’s End miała pierwotnie zadebiutować do końca 2015 roku, ale deweloperzy kilka miesięcy temu poinformowali, że potrzebują dodatkowego czasu, więc gra miała trafić na rynek 18 marca. To kolejna zmiana planów w wykonaniu tego producenta.

”To największa odsłona serii i zespół pracował bardzo ciężko, by sprostać wyzwaniu w ustalonym czasie. Jednak wraz ze zbliżaniem się do ostatnich terminów i kończeniem poziomów zdaliśmy sobie sprawę, że kilka kluczowych sekwencji wymaga dodatkowych zasobów.” – poinformowano na blogu PlayStation.

Najwyraźniej firma nie chce oddawać w ręce graczy produktu nie ukończonego. Miejmy nadzieję, że tylko o to chodzi. Możliwe że opóźnienie premiery gry na rynku dotyczy problemów z trybem multiplayer, które mogły zostać wykryte podczas ostatnich testów wersji beta.

Przedstawiciele firmy Naughty Dog wielokrotnie powtarzali, że jest to ostatnia odsłona tej przygodowej serii i dopięcie wszystkich wątków z przeszłości oraz zakończenie przygody huntera. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie i czy może pojawią się jeszcze jakieś spin-offy z tej serii. Twórcy z pewnością zaczną pracować nad The Last of Us 2, ale o tym porozmawiamy dopiero po debiucie Uncharted 4.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/uncharted.jpg”]
Written By
More from Patryk

Dead Island 2 – mnóstwo rozgrywki na nowym materiale od twórców

Dead Island 2 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji. Ponownie...
Read More