From Software, twórcy Bloodborne na PlayStation 4, w przyszłym roku chcą wydać kolejną grę

Przedstawiciele firmy From Software są najwyraźniej niecierpliwi, ale to dobrze, bowiem dzięki temu już w przyszłym roku otrzymamy od nich kolejną grę.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące firmy From Software oraz jej planów na przyszły rok. Jak wiemy, w przygotowaniu jest gra Dark Souls 3 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety, ale to nie wszystko, czym chce nas zaskoczyć to studio.

Producent ekskluzywnej na PlayStation 4 gry Bloodborne, Teruyuki Toriyama, powiedział w wywiadzie dla japońskiego serwisu 4Gamer, że w 2016 roku postara się wydać nowy, równie ambitny tytuł we współpracy z firmą Sony Computer Entertainment Japan. To dobre wiadomości szczególnie dla wszystkich tych, którym podobał się wspomniany wcześniej tytuł.

Niestety, na chwilę obecną nie ujawniono większej ilości szczegółów na temat tej gry. Należy jednak pamiętać również o dodatku The Old Hunters DLC do gry Bloodborne na PlayStation 4. Dodaje on dużą lokację oraz nową kampanię fabularną do produkcji From Software. W oczekiwaniu na nowe gry ekskluzywne tego studia warto jest sprawdzić to rozszerzenie.

Bloodborne jest dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Gra może pochwalić się średnią ocen na Metacritic na poziomie 92 punktów. To bardzo wysoki wynik, jak będzie z kontynuacją ?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vbGdIdHOO3I” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Nintendo Direct – najważniejsze informacje w pigułce

Nintendo Direct mamy już za sobą. Konferencja przyniosła kilka ciekawych informacji dla...
Read More