FIFA 16 zadebiutuje na przestrzeni nadchodzących miesięcy

Długo czekamy na nową odsłonę serii Need for Speed. Ten klasyczny cykl ma otrzymać najnowszą część już na przestrzeni czerwca i września tego roku.

fifa15image

Gry takie jak FIFA 16, Madden NFL 16 oraz NHL 16 mają pojawić się w drugi kwartale finansowym tego roku. Premiera najnowszej odsłony serii FIFA jest dla nas z pewnością najbardziej interesująca, toteż pojawi się ona na PlayStation 4 oraz Xbox One już w okresie letnim.

Okres wydawniczy oznacza, że te trzy gry pojawią się gdzieś pomiędzy czerwcem i wrześniem tego roku. Jest to najbardziej atrakcyjny okres dla gier sportowych w wykonaniu EA Sports, toteż na nadchodzących targach E3 2015 możecie spodziewać się konkretnej zapowiedzi gry FIFA 16.


Z pewnością otrzymamy uaktualnione składy drużyn, usprawnioną oprawę graficzną oraz tryby rozgrywki. Z pewnością gra na PlayStation 4 oraz Xbox One będzie wyglądała świetnie, choć oczywiście Electronic Arts udostępni ją również graczom na PlayStation 3, Xboksie 360 czy pecetach.

Czego oczekujecie od nowej FIFY? Większego zaangażowania w trybach multiplayer, lepszych schematów rozgrywki czy oprawy graficznej?

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/fifa_15/news/fifa_16_madden_16_and_nhl_16_confirmed_for_release_between_july-september.html]

Microsoft PowerPoint - FY15 Q4 Earnings Slides_vFINAL

Written By
More from Patryk

Fallout 3 trafi na Xbox One wraz z premierą Fallout 4

Microsoft dogadał świetny deal z firmą Bethesda. Złożysz preorder na Fallout 4...
Read More