Pamiętajcie że dzisiaj debiutuje darmowy dodatek DLC Bitwa o Jakku do Star Wars Battlefront

Z dniem dzisiejszym debiutuje pierwszy dodatek do gry Star Wars Battlefront w postaci Bitwy o Jakku. Dziś dla wszystkich właścicieli gry na PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

Electronic Arts mają dobre wiadomości dla fanów Gwiezdnych Wojen i gry Star Wars Battlefront. Dodatek DLC Bitwa o Jakku dostępny na wszystkich platformach – bezpłatnie.

Marzenie fanów o samodzielnym przeżywaniu wydarzeń z Gwiezdnej Sagi może się wreszcie spełnić, dzięki najnowszej grze Star Wars Battlefront. Już dziś, 8 grudnia, zadebiutuje darmowy dodatek pod tytułem Bitwa o Jakku, którego zawartość nawiązuje wprost do scenariusza nadchodzącego filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, zatem tym bardziej warto się zainteresować.

Darmowy dodatek DLC Bitwa o Jakku powinien zainteresować wszystkich fanów Sagi, ponieważ ukazane zostały w nim wydarzenia nigdy wcześniej nie eksplorowane. Wspomniana bitwa odbyła się 29 lat przed wydarzeniami z najnowszej części Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu rozszerzeniu fani będą mogli aktywnie wziąć udział w bitwie i przyczynić się do powstania, widocznego na zwiastunach filmu, cmentarzyska gigantycznych statków kosmicznych, robotów i maszyn.

Star Wars Battlefront jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qQMKzFKJeIY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Statystyka NPD nie pozostawia złudzeń – Xbox One lepszy od PlayStation 4 w USA

W sieci ujawniono dane dotyczące sprzedaży gier oraz sprzętu w ostatnim miesiącu na...
Read More