Nowy zwiastun Awakening, dodatku do Call of Duty: Black Ops III to również powrót Wyręczyciela

Już za kilka dni Call of Duty: Black Ops 3 zostanie wzbogacone za sprawą DLC Awakening. Fani serii na pewno nie mogą doczekać się nowej zawartości, a fani sieciowych starć na pewno przygotowują już taktykę na potyczki na nowych mapach. Z racji zbliżającej się premiery, powraca również znany niektórym Wyręczyciel.

Wyręczyciel,to  znana postać dla fanów serii Call of Duty, która ma za zadanie wyręczać graczy w ich codziennych obowiązkach i pozwolić się cieszyć nową zawartością. Ostatnio nieobecny wraca do akcji na nowym zwiastunie Awakening, czyli DLC do Black Ops 3.

Pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops III to jednocześnie początek sezonu z trybem Zombies. W Der Eisendrache bohaterowie Origins – Richtofen, Nikolai, Takei i Dempsey – wyruszają w samobójczą misją do wrogiej placówki badawczej, która znajduje się w przeklętym miejscu. Zostały tam odkryte rozległe złoża Elementu 115, co oznacza nową, świeżą rozgrywkę oraz liczne zwroty akcji i niespodzianki, które czekają na każdym kroku.

Pakiet DLC Awakening to również cztery nowe mapy multiplayer – Skyjacked, Rise, Splash i Gauntlet. Warto dodać, że dodatek pojawi się na PlayStation 4 już 2 lutego, natomiast na inne platformy trafi 30 dni później.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=fouAlltNO18″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Games with Gold- oferta na luty

Microsoft ujawnił jakie tytuły trafią w lutym do oferty Games with Gold....
Read More