Nowy trailer Diablo 3 przedstawia Wyspę Szarej Pustki

Diablo 3 otrzyma kolejną aktualizację, dzięki której twórcy z firmy Blizzard Entertainment wprowadzą do gry nową lokację – Wyspę Szarej Pustki.

Nadchodząca aktualizacja do gry Diablo 3 od studia Blizzard wprowadzi zupełnie nowy obszar, tak zwaną Wyspę Szarej Pustki. Oprócz widocznego poniżej zwiastuna ukazującego w pełnej krasie nowy rejon, producenci gry opisują również na oficjalnym blogu Battle.net historię Wyspy Szarej Pustki oraz informują, skąd programiści wzięli pomysł na nowy obszar.

Blizzard Entertainment nie ograniczyło się wyłącznie do zaprojektowania nowego środowiska. W tajemniczej lokacji gracze znajdą specjalne wydarzenia, podziemia i szesnaście niespotykanych wcześniej rodzajów wrogów. Oczywiście w tym miejscu zdobędziemy również mnóstwo nowego uzbrojenia.

Aktualizacja 2.4.0 będzie zawierać wiele innych nowości. Patch trafił w listopadzie na Publiczny Serwer Testowy.

Diablo 3 to ostatnia odsłona przebojowej serii od Blizzard Entertainment, która dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Tytuł zebrał świetne oceny w prasie i dziś może pochwalić się średnią ocena na poziomie 90 punktów. Dotychczas otrzymaliśmy jedno, duże rozszerzenie fabularne do tej gry w postaci Reaper of Souls, oraz zbiorcze wydanie Ultimate Evil Edition właśnie na konsolach Sony i Microsoftu.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/diablo-3-dodatek-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/diablo-3-dodatek.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=G4Kw5lfu1_M” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Project CARS – porównajmy gameplay na PlayStation 4 oraz Xbox One z PC

Przygotowano bardzo ciekawe porównanie gry Project CARS na PlayStation 4, Xbox One...
Read More