CD Projekt RED nie zamierza zapomnieć o fanach Wiedźmin 3: Dziki Gon, będą kolejne gry?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to uznany w świecie gier brand, który może i jest końcem pewnej ery dla CD Projekt RED, ale bardzo prawdopodobne, że wcale nie jest ostatnią grą w tym uniwersum.

Wielokrotnie z ust przedstawicieli CD Projekt RED słyszeliśmy, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie ostatnią odsłoną tej serii. Tytuł zdobył taką popularność, że firma nie może zapomnieć o oddanych fanach i możliwe, że powstaną jeszcze gry o Wiedźminie.

Na ten temat wypowiedział się ostatnio prezes spółki, Adam Kiciński w wywiadzie dla telewizji informacyjnej TVN24 Biznes i Świat. Wiedźmin 3, to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania firma CD Projekt RED, bowiem sukces Wiedźmina 3 wpływa na dalsze planowanie tej firmy. Wpływa przede wszystkim na to, jakie studio ma oczekiwania wobec Cyberpunk 2077. One w ciągu ostatniego półrocza znacząco urosły – zdradził gość TVN24 Biznes i Świat.

Adam Kiciński w tym wywiadzie opowiadał również o zdobytych niedawno przez Wiedźmina 3 nagrodach, a także o tym, jak przekładają się one na sprzedaż gry i popularność marki na całym świecie. Ze strony prowadzącego pojawiło się oczywiste pytanie, czy Wiedźmin doczeka się kolejnej gry. ”Jest za wcześnie, by o tym mówić” – powiedział Adam Kiciński, dodając jednak, że studio nie ma zamiaru zapomnieć o tym brandzie, ponieważ byłoby to nie fair wobec fanów.

Cóż, dajmy w spokoju pracować CD Projekt RED nad grą Cyberpunk 2077, która również zapowiada się całkiem fajnie. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że faktycznie może ona pojawić się na rynku już w przyszłym roku. Chyba warto czekać, ale mieć na uwadze również słowa dotyczące przyszłości Wiedźmina.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra zdobyła mnóstwo nagród a jej średnia ocen na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/witcher-3-deviantart-game.jpg”]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online – autorzy publikują wideo prezentujące lokację Craglorn

The Elder Scrolls Online to gra studia Zenimax Online i firmy Bethesda,...
Read More