Cyberpunk 2077 – premiera gry już w 2016 roku?

Sukces gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest niepodważalny. Studio CD Projekt RED może teraz w spokoju pracować nad Cyberpunk 2077, możliwe że gra zadebiutuje w przyszłym roku.

Gra Cyberpunk 2077 może trafić do sprzedaży już pod koniec przyszłego roku, jak donosi redakcja Gameractor Germany, powołując się na źródła zbliżone do spółki CD Projekt RED.

Przedstawiciele firmy CD Projekt RED nie komentują tych informacji, ale gra była zapowiadana wcześniej na rok 2017. W świetle dzisiejszych zapowiedzi Gameractor Germany fani produkcji rodzimego studia mogą, a nawet powinni, się bardzo ucieszyć. Mimo to należy poczekać na jakikolwiek komentarz samych twórców w tej sprawie.

Aktualnie firma CD Projekt RED cieszy się z wielkiego sukcesu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która na The Game Awards 2015 otrzymała nagrodę najlepszej gry roku 2015. 

Pierwotnie wspomniany Cyberpunk 2077 był zapowiedziany tylko na komputery PC. Mimo to wielki sukces przygód Geralta na konsolach PlayStation 4 i Xbox One z pewnością wpłynie na decyzję o wydaniu gry również na sprzętach Sony i Microsoftu. Dzięki sukcesowi Wiedźmin 3: Dziki Gon renoma naszego studia urosła, miejmy nadzieję, że wykorzystają sukces i fundusze na rzecz przygotowania równie wspaniałej gry w przypadku Cyberpunk 2077.

Niestety od prezentacji trailera gry nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji na ten temat. Trzymajmy jednak kciuki i czekajmy na komentarz CD Projekt RED w tej sprawie.
[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/cyberpunk-2077-deviant-art.jpg”]

[interaction id=”565ffbda41f2d0122b01fe95″]

Written By
More from Patryk

Śródziemie: Cień Mordoru na PlayStation 4 wygląda wybornie

Udostępniono materiały wideo prezentujące rozgrywkę z Middle-earth: Shadow of Mordor w wersji...
Read More