Możecie odzyskać demo P.T. na swojej konsoli, ale to ryzykowne

Hideo Kojima oraz Guillermo Del Toro przygotowali genialne demko P.T., które zrewolucjonizowało gatunek survival-horrorów. Choć dziś niegrywalne, to może zostać odzyskane z poziomu konsoli.

W sieci pojawił się filmik wideo przedstawiający pewną metodę na odzyskanie skasowanego przez Konami dema gry Silent Hills, które nazwano P.T. (Playable Teaser).

Jeśli ktoś z Was zdążył skasować z dysku swojej konsoli P.T., to bezpowrotnie stracił możliwość ponownego pobrania tytułu w ostatnich miesiącach, ale grupka fanów przychodzi z pomocą. Przestrzegam jednak, że metoda zastosowana przez ”wynalazców” jest stosunkowo ryzykowna.

Użytkownicy forum Gamexeon znaleźli metodę na odzyskanie plików za pomocą aplikacji komputerowej Squid. Możecie zobaczyć jak tego dokonali na poniższym filmiku.

Należy to traktować jedynie jako ciekawostkę, bowiem niektórzy użytkownicy forum informują, że po skorzystaniu z metody ich konsole zostały zbanowane lub uległy nieodwracalnemu uszkodzeniu. P.T. to genialny pomysł, ale nie warto chyba ryzykować uszkodzeniem konsoli, ażeby móc ten tytuł osobiście przetestować. Miejmy nadzieję, że już wkrótce Hideo Kojima i jego nowe, stare studio Kojima Productions przygotują podobną produkcję.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yoW3vdm5yLM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider – przegląd pierwszych recenzji gry

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry Rise of the Tomb Raider...
Read More