Mroczne lokacje na zdjęciach z Dragon Age III: Inquisition

BioWare kontynuuje akcję promocyjną trzeciej odsłony serii Dragon Age. W sieci pojawiły się nowe grafiki koncepcyjne z Inquisition, na których widać kilka mrocznych lokacji i ludzi tam zamieszkałych.

NA_DA_BANNER2

Dragon Age: Inquisition to trzecia odsłona sagi cRPG stworzonej przez studio BioWare. Twórcy pod wpływem krytyki fanów zmienili założenia serii, tym samym cofając się o kilka lat wstecz, celem oddania otwartej, pełnej tajemnic i eksploracji gry wideo. Akcja gry ponownie zabiera gracza do świata znanego jako Thedas, który po wydarzeniach z poprzednich dwóch odsłon pogrąża się w chaosie i bezprawiu. Scenariusz Inkwizycji rozpoczyna się w dziesięć lat po wydarzeniach z części pierwszej. Z uwagi na skalę wydarzeń w Dragon Age: Inquisition gracz podróżuje po całym kontynencie. Choć nie mamy tu do czynienia z otwartym światem w pełni tego słowa znaczeniu, lokacje są raczej dużo większe i bardziej zróżnicowane niż w poprzednich odsłonach. Docieranie do wybranych obszarów odbywa się na samej mapie, po dotarciu tam, ogromne lokacje stają przed nami otworem, a trzeba przyznać, że ich projekty robią wrażenie.

W sieci opublikowano kolejną paczkę grafik koncepcyjnych. Tym razem możemy przyjrzeć się kolejnym lokacjom, które z pewnością odwiedzimy grając w Inquisition. W tym miejscu trzeba pochwalić twórców za rozmach, rzućcie tylko okiem na górską twierdzę, osadzoną na szczycie jednej z gór. Nowa produkcja BioWare zabierze nas w wiele ciekawych, mrocznych miejsc. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 i Xbox One – więcej informacji już wkrótce!

bridgefire cemetary chains graytomb greenwater hiding mountain waterfall

Written By
More from Aleks

GRID 2 – sieciowe atrakcje na trailerze

Wydawca gry Grid 2 przygotował nowy zwiastun skupiony na zabawie sieciowej. GRID...
Read More