Dodatek DLC ‘Jaws of Hakkon’ dostępny na PC oraz Xbox One

BioWare przygotowali kolejny dodatek do gry Dragon Age: Inkwizycja. DLC o nazwie Jaws of Hakkan dostępne jest już na PC oraz Xbox One.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Wczoraj BioWare obiecywali premierę dodatku ‘Jaws of Hakkan’ na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych. Dziś rozszerzenie DLC trafi ana te platformy, oczywiście ku uciesze spragnionych dalszej rozgrywki fanów.

Dodatek DLC waży aż 1,5 GB i został wyceniony na kwotę 65 złotych (Xbox One) oraz 45 złotych w wersji na komputery osobiste. W trakcie zabawy gracze poznają losy ostatniego Inkwizytora, który polować będzie na wielkiego smoka. Gracze wybiorą się do południowej części Thedas.

BioWare oczywiście obiecuje masę atrakcji, wśród których jest zwiedzanie tevinterskiej fortecy, dodatkowe questy, zadania, przeciwnicy do ubicia, przedmiotów do zdobycia oraz wiele, wiele więcej. Co ciekawe, pojawiły się również informacje na temat potyczki z potężnym bogiem.

W sieci pojawił się nawet materiał wideo przedstawiający zawartość dodatku DLC ‘Jaws of Hakkan’. Trailer jest przepełniony treścią i dla poszukiwaczy dalszych przygód w Dragon Age: Inkwizycja powinien być zachętą do zapoznania się z dodatkiem.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/dragon-age-inquisition-jaws-of-hakkon_24.html]

Written By
More from Patryk

Oculus Rift w pierwszym kwartale 2016 i z możliwością odpalania gier Xbox One

Oculus Rift ma pojawić się w oficjalnej sprzedaży już w pierwszym kwartale...
Read More