Klasyczne Nuketown powraca do Call of Duty: Black Ops 3

Activision przed premierą gry Call of Duty: Black Ops 3 działa swoim stylu, czyli dzieli graczy na tych, którzy płacąc więcej otrzymują więcej zawartości ekskluzywnej.

Firma Activision zdecydowała się wprowadzić popularną mapkę Nuk3town do gry Call of Duty: Black Ops 3, ale tylko dla wybranej grupki graczy. Wydawca zdecydował, że nowa lokacja do trybu multiplayer nie będzie dostępna na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Oczywiście to nie wszystko, dostęp do tej mapy otrzymają tylko osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę.

Jeżeli chodzi o samą mapkę, to Nuk3town to osadzona w 2065 roku mapa, doskonale znana wszystkim fanom serii Black Ops. Studio Treyarch gruntownie ją przebudowało, aby gracze mogli poczuć, jak działa nowy system poruszania się. Rozkład mapy narzuca niezwykle szybkie tempo rozgrywki i walkę w ciasnych przestrzeniach, gdzie można wykazać się między innymi umiejętnością celnego strzelania w biegu.

Jest to trochę niesprawiedliwa praktyka, bowiem wyraźnie pokazuje, jaki stosunek do posiadaczy starszych konsola ma wydawnictwo Activision. Wcześniej dowiedzieliśmy się przecież, że gra Call of Duty: Black Ops 3 na konsolach PlayStation 3 i Xboksie 360 nie będzie posiadała nawet kampanii fabularnej. Dziś okazuje się, że nawet tryb multiplayer będzie okrojony.

Gra debiutuje na rynku już 6 listopada na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JICPFjqKWAI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Ogłoszono datę premiery gry FIM Speedway Grand Prix 15

Techland zdecydowało się zainwestować w nowy, nieco niszowy gatunek, ale nie oznacza...
Read More