Mass Effect Andromeda bez Sheparda też może być dobre, o czym zapewnia BioWare

W sieci pojawił się komentarz producenta gry Mass Effect Andromeda na temat kwestii fabularnej produkcji BioWare. Jest dobrze, a brak obecności Sheparda nie powinna nikomu przeszkadzać.

Od momentu zapowiedzenia gry Mass Effect Andromeda przez włodarzy BioWare produkcja jest niezmiernie krytykowana. Głównie za sprawą pomysłu porzucenia historii komandora Sheparda. Ikoniczna postać nie pojawi się w czwartej odsłonie serii, a fanom się to konkretnie nie spodobało. Twórcy jednak uparcie i wytrwale bronią swojej decyzji.

”Bądźcie otwarci na Mass Effect bez Sheparda. Uwierzcie nam, to naprawdę może się udać.”

Chris Wynn z BioWare w taki oto sposób uspokaja fanów i poleca czekać na nowe konkrety. Absencja ikonicznego Sheparda może się tylko przysłużyć serii, która dzięki temu może, choć oczywiście nie musi, wprowadzić jeszcze ciekawsze postaci. Z pewnością czwarta odsłona tej kultowej serii otrzyma niesamowitą świeżość na konsolach nowej generacji. Twórcy ze studia BioWare mogą wykorzystać doświadczenie zdobyte przy opracowywaniu gry Dragon Age: Inkwizycja i wreszcie udostępnić nam role play game nowej generacji.

Na koniec warto pamiętać, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli śledzić tak zwany N7 Day (7 listopada), czyli wielkie święto tego popularnego uniwersum. Z pewnością BioWare przygotowali na tę okazję jakieś smakowite konkrety, a może nawet pierwszy gameplay bądź nowy trailer gry Mass Effect Andromeda. Warto czekać i trzymać kciuki za ten dobrze zapowiadający się tytuł.

Poniżej możecie zobaczyć ostatni zwiastun czwartej odsłony Mass Effecta. Ciekawi mnie Wasze zdanie na temat tej gry. Myślicie że przebije rozmachem wspomnianą trylogię z Shepardem?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=uG8V9dRqSsw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Windows 10 zapowiedziany przez Microsoft

Microsoft oficjalnie zapowiada system operacyjny Windows 10. Korporacja chce zaspokoić wszystkich użytkowników...
Read More