Mafia 3 – prezentacja gry już w przyszłym tygodniu

Miafia 3 została oficjalnie zapowiedziana a jej prezentacja odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Cieszycie się na powrót znanej szajki gangsterów?

Mafia 3 należy to tej kategorii gier niezapowiedzianych, które wzbudzały największe emocje. Sensacyjna wiadomość obiegła dziś internet, bowiem prezentacja tej wspaniałej produkcji ma odbyć się już w przyszłym tygodniu.

O trzeciej odsłonie Mafii mówiło się już od wielu lat. Dopiero teraz, na kilka dni przed targami gamescom 2015, twórcy zdecydowali się potwierdzić wielką prezentację swojej gry właśnie na tych targach. Gameplay z gry na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety zobaczymy już 5 sierpnia, to jest w środę przyszłego tygodnia.

Gamescom 2015 rozpoczyna się już od przyszłego wtorku, a więc możecie spodziewać się kolejnej fali informacji na naszym blogu. Mafia 3 należeć będzie do najciekawszych newsów a my już teraz czekamy na prezentację tej produkcji.

Czego spodziewacie się po trzeciej odsłonie serii? Jakich zmian oczekujecie od Mafii 3 na konsolach nowej generacji? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/mafia-3-confirmed-for-gamescom-reveal.html]

 

[interaction id=”55914b419903ebaf495aa4c4″]

Written By
More from Patryk

Diablo III z perspektywy trzeciej osoby?

W sieci pojawił się filmik przedstawiający grę Diablo 3 z perspektywy trzeciej...
Read More