Ekskluzywne Scalebound na Xbox One nie zadebiutuje w tym roku

W sieci pojawiły się nieciekawe informacje dla wszystkich właścicieli konsoli Xbox One oczekujących premiery gry Scalebound. Tytuł został przesunięty na przyszły rok.

Studio Platinum Games życzy wszystkim szczęśliwego nowego roku i jednocześnie ogłasza, że ekskluzywna gra akcji Scalebound na Xbox One ukaże się dopiero w 2017 roku.

Pierwotnie zakładano, że ta produkcja z elementami RPG ukaże się pod koniec obecnego roku na konsoli Microsoftu. Plany jednak uległy zmianie i tytuł w pełnej wersji ogramy dopiero w przyszłym roku.

Dodatkowy czas pozwoli producentom gry Scalebound na przygotowanie wszystkich innowacyjnych funkcji i zaoferowanie graczom ekscytującego doświadczenia płynącego z rozgrywki. Tytuł powstaje od kilku lat i studio Platinum Games chce mieć pewność, że w dniu premiery zaoferuje wyznaczoną jakość. I ja to osobiście rozumiem.

Akcja gry Scalebound przenosi gracza do fantastycznego świata, w którym występują potężne smoki, czy też hydry. Głównym bohaterem jest natomiast młody chłopak, posiadający zdolność przemiany skóry w łuskę smoka. Tytuł zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie i warto jest na niego czekać

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=s64ZcRzvPZQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Bloodborne – szczegóły nowej aktualizacji gry i gameplay

Firma From Software planuje dalej aktualizować grę Bloodborne na PlayStation 4. Już...
Read More