Kryształy Czasu – Powrót Legendy pod patronatem Projekt Konsola!

Legendarny twórca gry fabularnej „Kryształy Czasu” proponuje nam pierwsze dwie książki z epickiego cyklu „Saga o Katanie”. Jest to przygodowa powieść w stylu heroic & high fantasy, dziejąca się w świecie Kryształów Czasu. Projekt Konsola poleca tę pozycję Waszej uwadze.

PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.
PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.

”Saga o Katanie” będzie składać się z 13 tomów, z których każdy składać się będzie z dwóch części. Głównym autorem tego projektu jest Artur Szyndlera, który stworzył w przeszłości pierwszą polską grę fabularną ”Kryształy Czasu”. Gra fabularna „Kryształy Czasu” była bardzo rozbudowana, ponieważ Artur Szyndler przygotował w niej do grania: 18 profesji, 9 wiodących ras, ponad 600 zaklęć do rzucania i morze gatunków potworów.

Czym więc jest najnowszy projekt tego autora? „Kryształy Czasu – Saga o Katanie” to wydawnictwo dedykowane wszystkim fanom fantastyki, a szczególnie miłośnikom gier fabularnych i stanowi hołd dla tych, którzy wcześniej grali w Kryształy Czasu RPG.

Pierwszy tom, zatytułowany „Labirynt Śmierci”, jest już napisany. Obie jego części zawierają okołoo 1400 stron tekstu i unikatowych grafik. Obecnie autorzy planują zamieścić 50 grafik, a może być ich dwukrotnie więcej.

Atuty pierwszego tomu „Sagi o Katanie” to:
  • 25 barwnych, niezwykłych postaci stanowiących drużynę
  • ponad 600 gatunków potworów
  • blisko 150 czarów
  • 50 niepodobnych do siebie miast fantasy
  • pieśni, ballady i heroiczne opowieści
  • 10 sag opisujących archipelagi

Wsparcie na serwisie Polak Potrafi możecie zacząć już od przysłowiowej ”złotówki”. Wpłacając na konto autorów kwotę 25 złotych otrzymasz unikatową podkładkę pod mysz z logiem wydawnictwa. Za kwotę 30 złotych otrzymasz niezwykle ciekawą osłonkę na telefon z grafikami z ”Kryształów Czasu”. To jednak wybrane przez nas kwoty, którymi możecie wspierać ten projekt. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę książki, oraz do obejrzenia poniższego materiału wideo.

Written By
More from Patryk

Unravel – premiera gry już na początku lutego

Premiera fascynującego Unravel od Electronic Arts odbędzie się już na początku lutego...
Read More