Secret Service – zbiórka pieniędzy pod patronatem serwisu Projekt Konsola!

Secret Service to jeden z najbardziej zasłużonych magazynów o grach wideo w Polsce. W naszym kraju był on bardzo popularny w okresie rozkwitu elektronicznej rozgrywki, a więc latach dziewięćdziesiątych. Dziś legendarna ekipa ma plany powrotu na rynek, zechcesz im w tym pomóc?

PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.
PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.

Z przyjemnością ogłaszamy, że przyłączyliśmy się do promowania projektu Secret Service. Mowa tutaj o powrocie na rynek legendarnego magazynu o grach wideo, który był bardzo popularny wśród graczy w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziś jego autorzy pargną powrócić na scenę z nową edycją magazynu. Projekt Konsola jako serwis wspierać będzie redakcję Secret Service i obejmie zbiórkę na portalu PolakPotrafi.pl osobistym patronatem. Przyłączycie się do tej zacnej inicjatywy?

Magazyn Secret Service docierał do dziesiątek tysięcy graczy w Polsce, ale po ponad trzynastu latach od zamknięcia redakcji ma aspiracje powrócić na rynek. Na nowo zorganizowana redakcja ma nowe pomysły, nową energię oraz zapał do pracy. W skład ekipy wejdzie mnóstwo znanych nazwisk, ot chociażby dawny dziennikarz SS, autor “Cyfrowych marzeń”, Piotr „Micz” Mańkowski, który objął funkcję Redaktora Naczelnego. Za oprawę graficzną i stary, dobry klimat odpowiada współzałożyciel dawnego Secret Service, Waldemar „Pegaz” Nowak.

Odświeżona edycja pisma ma koncentrować się na szeroko pojętej publicystyce growej. Na łamach Secret Service będziecie mogli przeczytać najnowsze recenzje, gorące zapowiedzi, artykuły, felietony i wiele więcej ciekawych treści. Magazyn ma pojawiać się na rynku jako kwartalnik (co trzy miesiące). Wydawnictwo będzie oferowane tak w formacie PDF, jak również tradycyjnej formie papierowej.

Każdy z Was, kto wesprze redakcję Secret Service będzie mógł liczyc na dozgonną wdzięczność autorów oraz pamietkę w formie wpisu na oficjalnej stronie tak zwanego ”Hall of Fame”. Wybór należy do Was, poniżej możecie rzucić okiem na oficjalny materiał wideo opublikowany w sieci.

Written By
More from Patryk

Biała wersja Xbox One oraz Sunset Overdrive wkraczają na rynek

Firma Microsoft rozpoczyna dystrybucję Sunset Overdrive, ekskluzywnej gry akcji na Xbox One....
Read More