Hitman GO: Definitive Edition zmierza na PC oraz Playstation 4 i Vita

Płatny zabójca i nietypowa gra logiczna? Połączenie być może nieco zaskakujące, ale firma Square Enix na przykładzie Hitman GO pokazała, że ma szansę się ono udać. Okazało się, że produkcja na tyle przypadła graczom do gustu, że niedługo trafi na kolejne platformy.

Hitman GO to gra mobilna Square Enix Montreal, która została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez krytyków jak i fanów. Teraz ze smartfonów przenosi się na komputery osobiste oraz konsole najnowsze konsole Sony.

Chociaż gra zawitała na telefonach w połowie 2014 roku, to od tamtej pory wciąż jest jednym z głośnych tytułów. Rozgłos zapewniła sobie zupełnie odmiennym podejściem do serii Hitman. Zamiast kolejnej części skradanki, fani Agenta 47 otrzymali bowiem strategiczną grę turową o minimalistycznej budowie. Porzucono widok w trzeciej osobie na rzecz… Gry planszowej. Gracz ruchami palca steruje pionkiem bohatera gry.

Teraz ta gra zawita na kolejnych platformach już 26.02.2016 roku. Definitive Edition jest wzbogacona o wszystkie DLC, ale również w wersji Steam pozwala na zdobywanie kart, emoji, tapet oraz osiągnięć, a między konsolami będą dostępne opcje Cross-Buy oraz Cross-Save. Miła niespodzianka w oczekiwaniu na nową grę, która ma premierę w przyszłym miesiącu.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_g-xSA9hlb8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[autor-Bartosz Gabiś]

More from Mikołaj Ciesielski

Premiera The Division przesunięta.

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra cRPG, nad którą pracuje studio...
Read More