Zapraszamy wszystkich na Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition II

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTKANIE GRACZY I PRACOWNIKÓW BRANŻY GIER NA IMPREZIE POG(R)ADAJMY. TYM RAZEM JEST TO KOLEJNA EDYCJA SPOTKANIA INTEGRUJĄCEGO POLSKĄ SCENĘ MIŁOŚNIKÓW GIER WIDEO.

Wszyscy czujcie się zaproszeni na integracyjne Pog(R)adajmy!
Wszyscy czujcie się zaproszeni na integracyjne Pog(R)adajmy!

Dyskusje, pokazy i koncerty, a przede wszystkim ponad 200 fanów gier wideo w jednym miejscu – tak zapowiada się druga edycja Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition – imprezy, która odbędzie się już 30 sierpnia w pubie Level Up w Warszawie.
InteGRAtion Party Edition to ogólnopolski event dla wszystkich stałych bywalców spotkań Graczy i twórców gier Pog(R)adajmy, odbywającego się nieprzerwanie od czerwca zeszłego roku już w 10 miastach w Polsce.

To forma podziękowania Graczom za to, że są z nami na lokalnych wydarzeniach, ale także okazja, byśmy wszyscy spotkali się, poznali, pogadali i po prostu dobrze się bawili. W końcu od tego właśnie jest Pog(R)adajmy – mówi Michał “Schemat” Wierzbicki, pomysłodawca inicjatywy oraz koordynator krakowskich spotkań.

Oprócz dyskusji i wspólnego grania, organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek. W planach jest między innymi koncert wykonywany przy użyciu m.in.: Amiga 600 i Nintendo DS, prezentacje nadchodzących gier oraz inicjatyw pro-gamerskich. Szczegółowy plan zostaje na razie tajemnicą – organizatorzy odkrywają kolejne atrakcje na oficjalnym facebookowym wydarzeniu.

Mocną stroną imprezy będzie również znane z lokalnych edycji inteGRANIE, na które nagrody ufundowali już m.in.: The Armory, Games Division, sklep Gekon, GameMusic.pl, Oficjalne Forum PlayStation, Graming.pl, a także kilku sponsorów prywatnych.
Główną nagrodą dla uczestników imprezy będzie konsola-niespodzianka. To właśnie sfinansowanie jej zakupu (i innych, dodatkowych drobnych gadżetów dla uczestników) jest powodem, dla którego – wyłącznie raz w ciągu roku – wstęp jest płatny (10 zł, płatne na miejscu lub w przedpłacie – szczegóły na Facebooku).

Konsol oczywiście zabraknąć nie mogło!
Konsol oczywiście zabraknąć nie mogło!
Wesoła ekipa pasjonatów!
Wesoła ekipa pasjonatów!
Written By
More from Patryk

Fallout 3 trafi na Xbox One wraz z premierą Fallout 4

Microsoft dogadał świetny deal z firmą Bethesda. Złożysz preorder na Fallout 4...
Read More