Kolejne darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafiają w nasze ręce

CD Projekt RED dotrzymuje słowo i już dziś można pobrać kolejne dwa darmowe dodatki, z 16 zapowiadanych. Jesteście ciekawi, co na ten tydzień przygotowali dla nas twórcy.

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już za nami. Zainteresowanie grą jest ogromne, nawet po premierze w sieci wciąż pełno naszego Geralta z Rivii. Warto też pamiętać, że każdy kolejny tydzień z grą przynosi dwa darmowe dodatki.

Twórcy poinformowali wczoraj, co wchodzić będzie w skład dzisiejszych DLC. Otóż, w grze pojawi się nilfgaardzki pancerz dla Geralta oraz zestawi elitarnych kusz. Twórcy zadbali więc o bitewną stronę Białego Wilka. Jesteście zadowoleni z takiego prezentu?

Warto również wspomnieć, że rodzime studio pracuje nad dwoma płatnymi dodatkami fabularnymi, które dostarczą około 30 godzin dodatkowej zabawy. Płatne DLC zadebiutują prawdopodobnie jeszcze w tym roku, choć nie podano jeszcze dokładnej daty ich premiery.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/06/02/this-weeks-free-dlc-for-the-witcher-3-wild-hunt-revealed/] [interaction id=”55536134e091946473ade484″]
More from Mikołaj Ciesielski

Nowe fragmenty rozgrywki z Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Na pokazie rozgrywki...
Read More