Znamy dokładne daty premiery Dying Light: The Following na całym świecie

The Following, czyli duży fabularny dodatek do Dying Light zadebiutuje na rynku już 9 lutego. Jednakże nie wszyscy gracze na świecie będą mogli powrócić do produkcji Techlandu właśnie tego dnia. Polska firma ujawniła dokładne daty premier dla poszczególnych regionów oraz państw.

Już w przypadku podstawowej wersji gry byliśmy świadkami późniejszej premiery Dying Light w niektórych krajach. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku premiery The Following, czyli dużego fabularnego dodatku do produkcji Techlandu. Polska firma ujawniła dokładne daty premiery dla poszczególnych regionów oraz państw. Jeśli nie mieszkacie aktualnie w Polsce, a jesteście zainteresowani zakupem The Following, to koniecznie sprawdźcie, czy zagracie już 9 lutego.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2016/02/unnamed.jpg”]

 

Szczególnie poszkodowani mogą czuć się japońscy gracze, którzy w The Following zagrają dopiero pod koniec kwietnia. Z drugiej jednak strony warto pamiętać, że wiele bardzo dobrych produkcji nie opuszcza granic Kraju Kwitnącej Wiśni, a więc Japończycy wreszcie poczują to, co dość często przeżywają europejscy gracze. Jeśli chodzi o pozostałe regiony, to różnica pomiędzy premierami wynosi zaledwie 3 dni, co nie powinno stanowić większego problemu.

Dying Light: The Following zadebiutuje na rynku już 9 lutego na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodatek kosztować będzie 79,90 zł. Warto dodać, że wchodzi on w skład przepustki sezonowej, której koszt wynosi 99,90 zł. Ponadto w dniu premiery DLC, na rynek trafi Dying Light: The Following- Enhanced Edition, która kosztować będzie 129 zł w przypadku komputerów osobistych oraz 199 zł w przypadku konsol.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=UwLhJtpZac8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

“Gotham jest moje”- sprawdźcie najnowszy zwiastun Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More