Ubisoft komentuje przecieki z Watch Dogs.

Premiera Watch Dogs już za tydzień, a tymczasem w sieci pojawiają się kolejne materiały z gry, a nawet pierwsze oceny, czy recenzje. Cała sytuacja nie podoba się oczywiście firmie Ubisoft, która postanowiła skomentować i sprostować całą zaistniałą sytuacje.

Nic dziwnego, że Ubisoft postanowił sprostować całą sytuacje. Z Watch Dogs wiążą wielkie plany i wszystko w dniu premiery ma być dopięte na ostatni guzik.

Co najmniej dwa egzemplarze trafiły do pewnych osób przed oficjalną premierą. Ostatnie dni to dosłownie wysyp filmów, które rzekomo pochodzą z rozgrywki z Watch_Dogs. Najwięcej materiałów trafiło do sieci z konsoli PlayStation 4, na której ta produkcją miała być „tą prawdziwą'(czyli rozdzielczość 1080p oraz stałe 60 klatek na sekundę). Owym wyciekom towarzyszyły również pierwsze oceny, które Ubisoft uważa za „fałszywe” i prosi, aby nie były one brane pod uwagę, ponieważ prawdziwe i rzetelne oceny gry pojawią się dopiero w dniu premiery. Miejmy nadzieję, że liczne zamieszania, które towarzyszą zbliżającej się premierze Watch_Dogs nie wpłyną na oceny graczy oraz na liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Należy wspomnieć, że  Watch_Dogs miało trafić w nasze ręce już pod koniec listopada ubiegłego orku, lecz twórcy stwierdzili, że potrzebują więcej czasu, aby oddać w pełni ukończony produkt, co skutkuje przesunięciem się premiery na 27 maja tego roku, czyli już za 9 dni. Watch_Dogs ma być grą innowacyjną i pokazać coś czego jeszcze w grach wideo nie było, czyli hackowanie dosłownie wszystkiego. Na pewno nie sposób będzie uniknąć porównań do serii Grand Theft Auto. I tu rodzi się pytanie, czy Ubisoft jest w stanie nawiązać walkę z Rockstarem, który w grach tego typu jest absolutnym numerem jeden. Miejmy nadzieję, że gra, która za 9 dni trafi w nasze ręce będzie w pełni skończona i pozbawiona większych błędów.

[dzięki- VG24/7]


WD1234567890 przez dm_51b4e9e20181f

WD123456789 przez dm_51b4e9e20181f

More from Mikołaj Ciesielski

Zaprezentowano kolejną limitowaną edycje PlayStation 4

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne...
Read More