Już w ten weekend możesz osobiście sprawdzić pojazdy rodem z gry Mad Max

Mad Max zadebiutowało na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Gra została ciepło przyjęta przez recenzentów oraz graczy a już w najbliższy weekend będzie można obejrzeć samochody rodem z Mad Maxa w Zabrzu.

Warto pamiętać, że już w najbliższą sobotę i niedzielę, w centrum handlowym M1 na ul. Szkubacza 1 w Zabrzu będzie można obejrzeć, a nawet wsiąść i zrobić sobie zdjęcie przy maszynach inspirowanych kultowymi dziełami Georga Millera.
Na miejscu będzie też można zagrać w debiutującą grę Mad Max na PlayStation 4, Xbox One bądź pecetach. Ponadto organizatorzy obiecują, iż będzie można obejrzeć zwiastuny i unikalne materiały zza kulis najnowszego filmu Mad Max.

W kolejnych terminach pojazdy odwiedzą także:

  • 12-13 września – Czeladź, w centrum handlowym M1 na ul. Będzieńskiej 80
  • 19-20 września – Wrocław, w centrum handlowym Magnolia na ul. Legnickiej 56
  • 10-11 października – Warszawa, w centrum handlowym M1 na Al. Piłsudskiego 1

Na pokazy zapraszają następujący organizatorzy: firma Cenega, czyli oficjalny wydawca gry wideo Mad Max w Polsce oraz Galapagos, wydawca filmu Mad Max: Na drodze gniewu na DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D. Warto wspomnieć ponadto o patronach akcji, którymi są sieci Media Markt i Saturn.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Mad Max to australijski film z gatunku science-fiction z 1979 roku w reżyserii George’a Millera. Kultowy dzisiaj film zapoczątkował serię kolejnych filmów o przygodach tytułowego bohatera: Mad Max II (1981), Mad Max pod Kopułą Gromu (1985) i Mad Max: Na drodze gniewu (2015).[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/MM_vehicles.jpg”]

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Najnowszy trailer do gry Batman: Arkham Knight – Tryb walki w Batmobilu

W sieci pojawił się nowy triailer promujący grę Batman: Arkham Knight. Co...
Read More