Ile miejsca na dysku zajmuje dodatek DLC Serce z Kamienia?

Wszyscy grający w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon z wypiekami na twarzy czekają jutrzejszej premierze dodatku Serce z Kamienia na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. O której dokładnie zadebiutuje DLC i ile miejsca na dysku potrzebuje?

W sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące premiery dodatku DLC Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Właśnie poznaliśmy dokładną godzinę premiery rozszerzenia fabularnego oraz ilość miejsca na dysku, jakie trzeba zagospodarować, aby móc pobrać dodatek na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

Rozszerzenie Serce z Kamienia będzie dostępne od 13 października od godziny 1:00 w nocy i będzie ważyć około 2,3 GB (wersja z GOG.com i Steama), 4 GB (Origin), 2 – 4 GB w przypadku PlayStation 4 (w zależności od SKU) oraz 5 GB na Xboksie One. Taki komunikat wystosował Marcin Momot na Twitterze, czyli osoba odpowiedzialna za kontakt ze społecznością graczy.

Warto podkreślić, że w związku ze stosunkowo niewielkimi rozmiarami dodatku DLC nie będzie możliwa opcja pre-load, a więc możliwości wcześniejszego pobrania Serc z Kamienia.

Na koniec warto sprawdzić również pierwsze oceny tego dodatku, który wydłuży przygodę z Wiedźmin 3: Dziki Gon o kilkanaście godzin. Co ciekawe, warto również zainteresować się pudełkową wersją rozszerzenia Serce z Kamienia. We wnętrzu kolekcjonerskiego pudełka znajdziecie między innymi kod na cyfrową wersję dodatku oraz talię do gry w Gwinta, w zasadzie to dwie, mianowicie Scoia’tael i Potwory. Unboxing pudełkowej edycji został oficjalnie zaprezentowany na kanale YouTube firmy CDP.pl.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/witcher-3-deviantart.jpg”]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Wielki Filmasz w sieciach sklepów Biedronka – Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za grosze!

Sieć sklepów Biedronka zorganizował całkiem ciekawą ofertę dla graczy oraz kinomaniaków. Poznaliśmy...
Read More