London wzywa, czyli nowy trailer gry Assassin’s Creed Syndicate

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, firma Ubisoft zdecydowała się nieco przyspieszyć promocję gry Assassin’s Creed Syndicate i uruchomić konkretną machinę marketingową.

Kolejny trailer gry Assassin’s Creed Syndicate pojawił się w sieci. Firma Ubisoft zdecydowała się na nieco ambitniejszą promocję najnowszej odsłony swojego skradankowego ”tasiemca”. Ostatnio mogliście zobaczyć okolicznościowe wideo z rowerzystą w roli głównej. Dziś Ubisoft przedstawia grę w prawdziwej formie, zapraszając nas na wycieczkę po wirtualnym Londynie.

Assassin’s Creed Syndicate pozwoli graczom na zabawę w ogromnym, rozwijającym się i zróżnicowanym mieście epoki wiktoriańskiej, jakim jest Londyn. To tutaj dwójka naszych bohaterów, Jacob i Evie, powalczą o wpływy oraz przejęcie kontroli nad kolejnymi dzielnicami miasta. Co ciekawe, w Londynie każda z dzielnic będzie pod kontrolą konkretnej grupy osób. My, jako asasyni, będziemy musieli poradzić sobie z tymi gangami i eliminować ich zwierzchników krok po kroku. Fajne rozwiązanie, typowe dla Ubisoftu, zmuszające graczy do stopniowego odkrywania i przejmowania mapy.

Zapraszam do obejrzenia najnowszego trailera gry Assassin’s Creed Syndicate. Tytuł pojawi się na rynku już z dniem 19 listopada na komputerach osobistych. Szybciej zagrają właściciele konsol Xbox One oraz PlayStation 4, bo już 23 października.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JkHCGB7-5aU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5628a803bece044e145d8144″]

Written By
More from Patryk

Konami nie ma planów na fabularne DLC do gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Firma Konami wprowadziła mikrotransakcje do gry Metal Gear Solid V: The Phantom...
Read More