Fani Uncharted jednak nie chcą filmu na podstawie gry?

Aktualnie firma Naughty Dog zajmuje się głównie dopracowywaniem gry Uncharted 4: A Thief’s End na konsolę PlayStation 4. Oczywiście w studiu nadal rozmawia się o ekranizacji popularnej serii Uncharted.

Znany aktor Nolan North podkłada po raz kolejny głos pod Nathana Drake’a w grze Uncharted 4: A Thief’s End. Ile razy wywoływany jest temat premiery tej gry, gdzieś z tyłu słychać echo filmu na podstawie serii gier Uncharted. Pytanie tylko, czy fani tak naprawdę potrzebują takiej produkcji?

Zdaniem Nolana Northa fani marki Uncharted mogą nie chcieć, aby film kiedykolwiek powstał. Jego zdaniem w oczach graczy Nathan Drake jest jeden i bez względu na to, która gwiazda wcieli się w poszukiwacza przygód, obrazu Drake’a nie da się zmienić. Nawet jeżeli w tę rolę miałby wcielić się sam North, jego głos będzie rozpoznawalny, ale twarz już nie koniecznie.

”Z tego co słyszałem od fanów, to ludzie nie chcą tego filmu, bez względu na to kto będzie jego gwiazdą. Może dlatego, że seria gier Uncharted sama w sobie jest filmowym przeżyciem. Myślę, że emocjonalny związek ludzi z Nathanem Drakem jest tak mocny, że będzie im trudno przyjąć kogoś innego, nawet mnie z moją twarzą. Oni mogą rozpoznać mój głos, ale nie wiem, czy by mnie zaakceptowali.”

Dobrym przykładem klapy filmowej ostatnich miesięcy jest nowy Hitman. Przygody nowego Agenta 47 to raczej kiepskie kino akcji, a dodatkowo rozmijające się z oczekiwaniami samych graczy. Filmowy zabójca nie był podobny do Agenta 47 z gry i taki sam problem może dotyczyć właśnie filmu Uncharted.

Nathan Drake tak utkwił w świadomości graczy, że faktycznie dla nich film Uncharted nie musi być wcale lepszy od gry. Dla wszystkich innym byłoby to świetne kino akcji, tak sądzę, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/Uncharted4.jpg”]

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie edycję kolekcjonerską Street Fighter V na PlayStation 4

Street Fighter V to wielka produkcja firmy Capcom, która ma być wspierana...
Read More