Hitman – poznaliśmy datę premiery gry i wstępną zawartość

Wreszcie poznaliśmy datę premiery nowego Hitmana. Skradanka pojawi się na rynku już w marcu przyszłego roku, a dziś poznaliśmy również zawartość pierwszego sezonu gry.

Z pewnością wiecie, że gra Hitman została przesunięta na rok 2016. Wcześniej IO Interactive nie ujawniało konkretnej daty premiery swojej gry, dziś dowiadujemy się, iż Hitman pojawi się w sprzedaży już 11 marca przyszłego roku. Zapowiada się zatem gorący koniec zimy i mnóstwo rozrywki w towarzystwie Agenta 47.

Gra Hitman została opóźniona głównie ze względu na wielkość i zakres projektu. IO Interactive zostało przytłoczone pracą i własnymi pomysłami, zatem potrzebowali nieco więcej czasu na produkcję gry. Dziś wraz z ogłoszeniem dokładnej daty premiery, otrzymaliśmy ponadto nowe informacje odnośnie samej rozgrywki.

Produkcja w momencie debiutu na półkach będzie wyposażona w trzy unikatowe miejsca oraz sześć misji kampanii rozgrywającej się w Paryżu, Marrakeszu oraz Sapienzie. Ponadto IO Interactive przygotowali dla nas około 800 celów w trybie kontraktu. W późniejszym okresie lokacje będą się ukazywały co miesiąc, zaczynając od kwietnia. Wraz z nowymi mapami dostaniemy nowe bronie, kontrakty, przebrania oraz umowy. Już w kwietniu otrzymamy Tajlandię, w maju będzie to USA, zaś w czerwcu wybierzemy się do Japonii.

Wygląda na to, że nowy Hitman, choć z przekombinowanym modelem dystrybucji, zapowiada się na potężną i rozbudowaną grę wideo. Miejmy nadzieję, że IO Interective niczego nie zepsują i udostępnią wielką grę. Wczoraj mogliście sprawdzić kilkadziesiąt minut z rozgrywki, które również bardzo polecam sprawdzić.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/hitman_release_details_infographic.jpg”]
Written By
More from Patryk

Mnóstwo materiałów z gry Rise of the Tomb Raider

Na kilka chwil przed premierą gry Rise of the Tomb Raider na...
Read More