Zobacz trailer urodzinowy gier z serii Deus Ex

Firma Square Enix zdecydowała się uczcić piętnastolecie obecności serii Deus Ex na rynku specjalnym trailerem. W sieci możecie obejrzeć wersję z polskimi napisami.

Pewnie wielu z Was pamięta, jak w roku 2000 na rynku PC pojawiła się pierwsza odsłona kultowego Deus Ex. Tak, to już piętnaście lat od premiery tamtego popularnego FPSa, który na swój sposób odmienił oblicze futurystycznych shooterów. Dziś firma Square Enix, oficjalny wydawca gry, zdecydowała się niejako uczcić istnienie marki Deus Ex w jej piętnaste urodziny i opublikowała okolicznościowy trailer upamiętniający dokonania marki.

Oczywiście celem najnowszego trailera marki jest również promocja przygotowywanej od dłuższego czasu gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, która została zapowiedziana na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety.

Akcja gry  Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz niesławnej ‘awarii wszczepów’. W wyniku tego incydentu miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało wręcz ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. Tak, w wielkim skrócie, przedstawia się scenariusz gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, ale na jej premierę jeszcze poczekamy.

Na koniec odsyłam zatem do zapoznania się z poniższym materiałem wideo. Jest to fajna animacja wprowadzająca graczy w klimat gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Jeżeli nie graliście w poprzednie odsłony cyklu, to polecam sprawdzić.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HOcTxxyJJlw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Sony zapowiedziało oficjalny pilot do PlayStation 4

Firma Sony przygotowuje pilot dedykowany konsoli PlayStation 4. Operowanie mediami będzie od...
Read More