Premiera gry Mafia III już w kwietniu?

Jest wielce prawdopodobne, że Mafia III pojawi się na rynku wcześniej, niż wszyscy się tego spodziewaliśmy. W sieci pojawiają sie przecieki dotyczące daty premiery gry.

Obsługa internetowych sklepów Amazon, Best Buy oraz GameStop twierdzi, że wielce wyczekiwana gra Mafia III – kolejna odsłona słynnych gier gangsterskich – zadebiutuje na rynku 26 kwietnia bieżącego roku. Nie jest to jednak informacja potwierdzona, bowiem Take-Two nie ujawniło jeszcze dnia debiutu tytułu.

Wyśmienicie zapowiadająca się Mafia III ma trafić na rynek w roku fiskalnym 2017, rozpoczynającym się 1 kwietnia 2016 roku. Czy zatem premiera 26 dnia tegoż miesiąca jest prawdopodobna?

Wydaje się, że jak najbardziej. Wydawca gry powinien jednak najpierw rozpocząć kampanię marketingową na pełną skalę. Jeśli to nie nastąpi w ciągu najbliższych tygodni, to raczej zapomnijmy o kwietniowej premierze trzeciej Mafii.

Mafia 3 ma być największym sandboxem w historii 2K Games i zmierza na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Będzie to bardzo rozbudowana gra, która jednocześnie opowie historię nowego bohatera, który jak to zwykle w grach z tej serii bywa uwikła się w porachunki z mafią.

Miejscem akcji będzie miasto Nowy Orlean, a oprawa graficzna robi niesamowite wrażenie. Cóż, warto czekać!

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=xc2l4HElNzA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Fani Uncharted jednak nie chcą filmu na podstawie gry?

Aktualnie firma Naughty Dog zajmuje się głównie dopracowywaniem gry Uncharted 4: A...
Read More