Bloodborne: The Old Hunters – 45 minut rozgrywki z gry

Firma Sony PlayStation w porozumieniu z From Software jakiś czas temu zapowiedziały dodatek do gry Bloodborne o nazwie The Old Hunters. Podczas Paris Games Week ujawniono nowe fragmenty rozgrywki.

Targi Paris Games Week 2015 już się zakończyły, ale nie wszystkie ekskluzywne materiały wideo pojawiały się na bieżąco w sieci. Najpewniej przez kolejne dni będziemy zaskakiwani nowymi nagraniami, a tylko dziś przedstawiciele firmy From Software zdecydowali się opublikować ekskluzywną prezentację dodatku fabularnego The Old Hunters do gry Bloodborne na PlayStation 4.

Bloodborne w swoim stylu, czyli mrocznie, klimatycznie, dynamicznie i z wysokim poziomem trudności. Co ciekawe, The Old Hunters będzie sprzedawany ponadto w pudełkach w specjalnej edycji z pełną wersją gry. Jeżeli tylko ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w pełną wersję Bloodborne, to już w grudniu będzie najlepsza okazja ku temu. Bloodborne: The Old Hunters w pakiecie z pełną wersją gry zapowiada się fajnie. From Software nazywają ten dodatek ”full scale DLC”, a więc możecie liczyć na wielogodzinna rozgrywkę, nową kampanię, lokację oraz potworów.

Poniżej możecie zobaczyć wspomnianą prezentację gry z targów Paris Games Week 2015. Trochę eksploracji, prezentacja nowych broni, umiejętności oraz nowej lokacji.

Oryginalne Bloodborne debiutowało na rynku 25 marca tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, jej aktualna średnia na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2EXUj-_4Ok8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Kooperacyjna misja z gry Dying Light na nowym materiale wideo

W sieci pojawił się najnowszy filmik prezentujący kooperacyjne zmagania w grze Dying...
Read More