Gran Turismo Sport zapowiedziane przez Polyphony Digital na Paris Games Week

Panie i Panowie, to jest ten moment, na który czekaliśmy od dawna. Podczas konferencji Sony na Paris Games Week zapowiedziano grę Gran Turismo Sports, czyli nowe wcielenie kultowej serii Polyphony Digital.

Firma Sony ujawniła na Paris Games Week, że trwają prace nad nową odsłoną Gran Turismo o podtytule Sport. Nie jest to, jak można było się spodziewać, kolejna odsłona serii, a zupełnie nowy tytuł. Zaprezentowano także pierwszy trailer gry Gran Turismo Sport na PlayStation 4, który robi ogromne wrażenie od strony wizualnej, ale to dopiero początek atrakcji.

Nowa odsłona serii odchodzi nieco od schematu, jakie prezentowały poprzednie odsłony serii. Tytuł ma być skierowany głównie do fanów rozgrywek wieloosobowych i udostępni trzy tryby rozgrywki. W Gran Turismo Sport znajdą się następujące tryby rozgrywki:

  • Kampania,
  • Tryb sportowy,
  • Tryb arcade.

Gracze będą mogli reprezentować swój kraj w międzynarodowych zawodach, wspierać konkretnego producenta, bądź grać w pojedynkę w zmaganiach wieloosobowych. Jest to zupełnie nowe podejście do tematu, ale zostanie zachowany również klasyczny tryb kariery, w którym będziecie mogli brać udział w kolejnych zawodach.

Warto podkreślić, że wszystkie wydarzenie w trybie multiplayer będą działy się w tym samym czasie, co ich odpowiedniki w rzeczywistości. Gran Turismo Sport będzie grą w pełni licencjonowaną, która będzie promowała konkretne organizacje, zawody i ligi wyścigowe. Co ciekawe, w grze znajdą się dwa mistrzostwa FIA GT odbywające się jednocześnie w tym samym czasie. Zwycięzcy tych zawodów zostaną nagrodzeni przez samo FIA razem ze zwycięzcami prawdziwym mistrzostw.

Gran Turismo Sport zapowiada się niesamowicie i to może być rzeczywista rewolucja w podejściu do schematu rozgrywki w grach wyścigowych. Oczywiście Sony zapowiedziało, że gra wesprze gogle PlayStation VR. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia gry oraz trailer. Motoryzacyjny gigant powraca!

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/gran-turismo-sport-screenshots-5.png”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/gran-turismo-sport-screenshots-6.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=YmsP2aJ2cQk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Resident Evil HD (2015) – dziesięć minut rozgrywki

W sieci udostępnino dziesięciominutowy materiał z Resident Evil HD (2015). Tytuł zostanie...
Read More