Fallout 4 – zobacz 10 najlepszych Easter Eggów z gry

Fallout 4, jak inne gry Bethesdy, jest przepełniony żartami i śmiesznymi nawiązaniami do znanych gier, filmów i znanych osobistości. W sieci pojawiło się zestawienie 10 najlepszych tego typu filmików.

Autorzy gry Fallout 4 umieścili w swojej produkcji mnóstwo żartów, tak zwanych Easter Eggów, nawiązujących do popularnych filmów, książek, osobistości i innych gier. Fani oczywiście z biegiem czasu je wszystkie wychwytują i jeden z nich zdecydował się opublikować filmik przedstawiający dziesięć najlepszych żartów z tej gry.

Dla fanów pozycji słowa Todda Howarda o zamieszczeniu w Fallout 4 dużej ilości żartów  zabrzmiały jak wyzwanie, więc wielu zainteresowanych rozpoczęło poszukiwanie wszystkich sekretów. Niektóre są naprawdę wyjątkowe, ale nie będę Wam psuł zabawy. Napomknę tylko, że są Szczęki, kultowy pisarz ze Stanów Zjednoczonych, tajemnicze drzwi i wiele, wiele innych.

Fallout 4 to ogromna gra, a jej poznanie zajmuje dużo czasu, zatem jeszcze przez wiele tygodni, a może nawet miesięcy fani będą odkrywać kolejne sekrety tego wspaniałego świata. Gra należy do najlepszych w swoim gatunku i można ją polecić ze szczerego serca każdemu fanowi gier RPG.

Poniżej filmik z 10 najlepszymi żartami z gry, kojarzycie wszystkie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=hhhR6Ey7kc4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Mega wyprzedaż w sklepach Biedronka! Tytuły na PC, PS3 oraz Xboksa 360!

Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla graczy świetną promocję na gry wideo. Już...
Read More