Crash Bandicoot odtworzone zostanie na Unreal Engine 4

Fanowskie projekty należą do niezwykle ciekawych i ambitnych. A głównie dzięki obsłudze Unreal Engine 4 mogą wprowadzać w życie najodważniejsze pomysły. 

Nawet remake kultowego Crash Bandicoot od Naughty Dog, które było maskotką pierwszego PlayStation i stało się jedną z najpopularniejszych gier wideo w historii.

Użytkownik Anisotropic pracuje w wolnych chwilach nad stworzeniem remake’u Crash Bandicoot z PlayStation na komputery PC. Gra działa na wydajnym silniku graficznym Unreal Engine 4. Jej bardzo wczesną wersję możecie sprawdzić poniżej na udostępnionych na YouTube filmikach. Moim zdaniem robi pozytywne wrażenie.

Seria Crash Bandicoot na PlayStation (PSX) to:

  • Crash Bandicoot
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back
  • Crash Bandicoot 3: Warped
  • Crash Team Racing
  • Crash Bash

Miejmy nadzieję, że któregoś dnia ktoś się pokusi o prawdziwy powrót tej serii do branży gier wideo. Marka po odpuszczeniu przez Naughty Dog straciła swój blask i dziś niewielu o niej pamięta. Poniżej możecie zobaczyć próbkę amatorszczyzny, która utwierdzi Was w przekonaniu, że jeżeli za grę zabrało by się dobre studio, to byłby hit.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qfBJIDQxKgo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ao3DMGIT0jQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Destiny na PlayStation 4 otrzymało nowy trailer

Gra Destiny jest przedstawicielem pierwszoosobowych strzelanin z nastawieniem na rozgrywki wieloosobowe. Tytuł...
Read More