CD Projekt RED opowiada o pracach nad DLC Serce z kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Przedstawiciele firmy CD Projekt RED zdecydowali się wypowiedzieć na temat prac przygotowawczych dodatku DLC Serce z kamienia i nagrać o tym krótki materiał wideo.

Jak Wasze wrażenia z ogrywania dodatku DLC Serce z kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Jeżeli już ograliście ten tytuł, to polecam sprawdzić poniższe nagranie wideo, w którym twórcy gry ze studia CD Projekt RED wypowiadają się na temat prac nad pierwszych tak dużym rozszerzeniem fabularnym do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Autorzy gry jak i dodatku pozwolili rzucić okiem na pracę wewnątrz studia. Jak twierdzi Jose Teixeira, praca w CD Projekt RED jest bardzo przyjemna i twórcza. Producenci starają się wychwytywać dobre pomysły każdego ze swoich pracowników i łączyć je w jedną, spójną całość dla dobra ogółu. Najważniejsze jest to, że każdy z członków zespołu CD Projekt RED jest ważny i jego zdanie się liczy dla zarządu. Oczywiście Teixeira podkreśla, że w firmie wszyscy są również graczami i starają się wyciskać ze swoich produkcji jak najwięcej się uda.

Dodatek DLC Serce z kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest bardzo dobrze oceniany. Co więcej, warto jest również zainteresować się wersją pudełkową tego wydawnictwa, która zawiera w sobie mnóstwo interesujących gadżetów, w tym talię kart.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon również została dobrze oceniona przez krytyków, a jej średnia ocen w tym momencie to 92 punkty (PS4). Poniżej wspomniany materiał wideo z udziałem twórców dodatku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=tY4dEj84fGE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Nadchodzące premiery gier (16.03-22.03-2015)

W tym tygodniu odbędzie się kilka ciekawych premier, wśród których to Battlefield...
Read More