Fabularny dodatek do The Evil Within zadebiutuje w marcu

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest ekipa Tango Gameworks pod przewodnictwem Shinjiegio Mikamiego. Do sieci trafił zwiastun obszernego rozszerzenia.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror

Od premiery The Evil Within minęło już trochę czasu. Gra odniosła umiarkowany sukces i zapewne znalazła swoją rzeszę fanów, którą zapewne ucieszy informacje, że wydawca gry, czyli firma Bethesda zapowiedziała fabularny dodatek, który zadebiutuje w marcu.

Owe rozszerzenie nosi tytuł The Assingment i otrzymał dzisiaj zwiastun. Podczas rozgrywki wcielimy się w postać Julii Kidman, czyli tajemniczą towarzyszkę głównego bohatera wersji podstawowej. Historia panny Kidman rozłożona zostanie na dwa dodatki, co oznacza, że nie dowiemy się o niej wszystkiego za sprawą marcowego rozszerzenia.

Ponadto zainteresowani mogą nabyć mniejsze DLC, w których to uzyskamy możliwość wcielenia się w przeciwnika detektywa Sebastiana, a mianowicie w Boxmana. Dostęp do wszystkich rozszerzeń gwarantuje oczywiście przepustka sezonowa, którą można nabyć w cenie około 82 złotych.

The Evil Within trafiło na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360 16 października 2014 roku.

 

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- twórcy opowiadają o muzyce i udźwiękowieniu gry

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More