Fallout 4 – oglądajcie najnowszy gameplay z gry Bethesdy

Kolejny materiał wideo z gry Fallout 4 pojawił się w sieci. Tym razem ponownie na serwisie vidme i pokazujący o wiele więcej rozgrywki i bezpośredniej akcji.

Poprzednie nagrania użytkowników serwisu vidme zostały zablokowane przez roszczenia firmy Bethesda na rzecz praw autorskich. Oczywiście gracze nie zamierzają poprzestać i się nie zniechęcają. Już teraz możecie oglądać gorący materiał wideo przedstawiający rozgrywkę właściwą. Oczywiście informuję Was o wszędobylskich spojlerach.

Materiał wideo nie jest długi i śmiało można go oglądać, bo moim zdaniem nie zdradza on aż tak wielu elementów rozgrywki i samej fabuły. Spojlery, spojlerami, ale przedpremierowo warto jest czasem sprawdzić tytuł takim, jakim jest na prawdę. Fallout 4 wygląda bardzo pozytywnie również na tym nagraniu. Ostatnio pojawiły się ponadto zdjęcia z gry w wysokiej rozdzielczości, które powinny uciąć wszystkie dyskusje na temat słabszej jakości grafiki w grze Bethesdy.

Polecam oglądać nagranie bardzo szybko, bo z pewnością w przeciągu nadchodzących godzin, a może nawet i minut filmik zniknie z serwisu vidme. Gra zadebiutuje już 10 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

 

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

GRID: Autosport – wstępna lista wozów, komentarz zawodników oraz gameplay

GRID: Autosport to wyścigowa gra studia Codemasters, która trafi na PlayStation 3,...
Read More