Jak zostać profesjonalnym Wiedźminem w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Pewnie wielu z Was ukończyło już grę Wiedźmin 3: Dziki Gon nawet na poziomie New Game Plus, ale warto jest rzucić okiem na najnowszy materiał wideo, typowy poradnik dla niewtajemniczonych w tajniki rozgrywki.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco opublikowali na swoim kanale YouTube najnowszy materiał z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Filmik jest typowym poradnikiem z najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi zasad walki oraz rozgrywki. Filmik powinni sprawdzić absolutnie wszyscy fani wiedźmińskiego fachu, nawet Ci ogrywający tytuł na wysokich poziomach trudności.

Filmik jest połączony z premierą dodatku DLC Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Materiał pozwala przygotować się na atrakcje, jakie czekają nas w tym fabularnym rozszerzeniu. Autorzy nagrania przedstawiają nam, jak siekać przeciwników, korzystać z magii, ekwipunku i odpowiednich umiejętności. Widać że gameplay do najłatwiejszych nie należy, zatem przygotujcie się na konkretne wyzwanie.

Przypomnijmy, że dodatek ”Serce z kamienia” będzie dostępny na komputerach PC, PlayStation 4 i Xboksie One już 13 października. Jeżeli jeszcze nie zakupiliście gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to polecam ją sprawdzić. Została dobrze oceniona przez krytyków, a jej średnia ocen w tym momencie to 92 punkty (PS4). Zainteresowanych odsyłam do naszej recenzji poniżej.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=a71OibNwGSE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Producenci Batman: Arkham Origins robią nową grę w ”otwartym świecie”

Firma Warner Bros Montreal poszukuje nowych pracowników do prac nad grą ”z...
Read More