Fable: Legends – otwarta beta została przesunięta na początek przyszłego roku

Interesujące i wieloosobowe Fable Legends niestety nie ukaże się w planowanym terminie w wersji beta. Na Xbox One będzie trzeba poczekać do przyszłego roku, ale nie długo.

Fable Legends miało się ukazać w ramach otartej bety jeszcze w tym roku, jednak studio Lionhead poinformowało, że premiera została przełożona na wiosnę 2016 roku, a w międzyczasie gra będzie dalej rozwijana w zamkniętych testach beta.

Należy jednak pamiętać, że start otwartej bety przełożono na wiosnę przyszłego roku. Pewnym pocieszeniem może być fakt, że w międzyczasie gra będzie dalej rozwijana w zamkniętych testach, do których w najbliższych dniach zostanie zaproszonych kolejnych 100 tysięcy graczy. Oczywiście aby mieć szansę na udział w zabawie, musicie zapisać się na oficjalnej stronie.

Gra Fable Legends została zapowiedziana już jakiś czas temu i jest najambitniejszym projektem w dorobku brytyjskich producentów. Cechuje ją  unikalna i innowacyjna mechanika rozgrywki wieloosobowej, łącząca w sobie elementy gatunków RPG oraz RTS, ma przyciągnąć graczy urzędujących na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One.

Warto również przypomnieć, że w przypadku posiadania systemu operacyjnego Windows 10, biblioteki Direct 12 umożliwią cross-playową zabawę ze wspomnianą konsolą. Ponadto wcześniej pojawiły się informacje, że twórca HoloLens grał we wczesną wersję Fable Legends na tym systemie. Będzie dobrze, ale musimy być cierpliwi.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yJZ8rXIy4I8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V z widokiem FPP?

Grand Theft Auto V otrzyma widok pierwszoosobowy w wersji na PlayStation 4,...
Read More