Cyberpunk 2077 jednak nie trafi na rynek w przyszłym roku

CD Projekt RED nie wyda jednak Cyberpunk 2077 w przyszłym roku. Tak przynajmniej twierdzi wiceszef firmy,  Piotr Nielubowiczw najnowszej wypowiedzi na ten temat.

Wiceprezes CD Projekt, Piotr Nielubowicz zdementował doniesienia serwisu GameReactor – informuje Polska Agencja Prasowa we wczorajszym skrócie informacji.

Trochę szkoda, ale nad grą trwają teraz zaawansowane prace i najwyraźniej nie jest ona gotowa do przyszłorocznego debiutu. Prawda jest taka, że na temat Cyberpunk 2077 wiemy bardzo niewiele i raczej ciężko się spodziewać, aby gra faktycznie pojawiła się w sprzedaży. Obecnie szczegóły na temat produkcji Cyberpunk 2077 są niewielkie, bowiem polska firma nadal skupia się na popremierowym wsparciu Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Akcja osadzona została w niedalekiej przyszłości, gdzie cybernetyczne implanty i ulepszenia ciała występują na porządku dziennym. Gra jest oparta na twórczości Mike’a Pondsmitha, który brał udział w procesie produkcji.

Cyberpunk 2077 działa na podrasowanym silniku RED Engine 3, a ogromny świat jaki oferuje, obfituje w doskonale odwzorowane, nawet najmniejsze detale.CD Projekt RED zapewniają również, że nie zabraknie oczywiście systemu rozwoju postaci, nieliniowego scenariusza, czy wyborów moralnych wpływających na historię świata. Gra łączy w sobie widok zarówno z perspektywy trzeciej, jak i pierwszej osoby.

Czekamy i trzymamy kciuki, to może być interesująca gra dla fanów cyber-punku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight – zobacz i posłuchaj aktorów wcielających się w postaci z gry

W sieci pojawił się filmik wprowadzający nas w zakulisowe aspekty produkcji Batman:...
Read More