Dying Light Aleja Koszmarów – powieść autorstwa Raymonda Bensona pojawi się w sprzedaży

Tego jegomościa zapamiętacie na długo - uwierzcie mi.

Techland Wydawnictwo przygotowało dla graczy nie tylko grę Dying Light, ale również książkę autorstwa Raymonda Bensona, która pojawi się na naszym rynku.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jak się okazuje, Techland przygotowali się kompleksowo do premiery swojej superprodukcji Dying Light na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach stacjonarnych. Debiut rynkowy gry wesprze książka autorstwa Raymonda Bensona o tytule Dying Light Aleja Koszmarów.

Dying Light: Aleja Koszmarów, jest prequelem do wydarzeń przedstawionych w grze i przenosi czytelników do momentu tuż przed wybuchem epidemii, która zdziesiątkowała miasto Harran. Powieść została napisana przez Raymonda Bensona, autora ponad trzydziestu opublikowanych tytułów, w tym oryginalnych powieści o Jamesie Bondzie na zlecenie Ian Fleming Estate.

Stworzenie historii o początkach wydarzeń z DYING LIGHT było dla mnie ekscytująca przygodą.Zawsze chciałem spróbować się z powieścią o zombie, zatem była to dla mnie doskonała okazja. Ludzie z Techlandu stworzyli bogaty i intrygująco ponury świat gry, oddając mi do dyspozycji wspaniałe i przerażające tło dla powieści. Wszyscy fani zombie, zarówno gracze jak i czytelnicy, mają na co czekać.” – Raymond Benson.

Warto się tym wydawnictwem zainteresować, aby dopełnić historię, którą poznacie podcza ogrywania gry na konsolach nowej generacji. Gra Dying Light pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 i PC w 2015 roku 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej, 28 stycznia w Azji, Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie.

[informacja prasowa]

Powieść Dying Light Aleja Koszmarów towarzysząca premierze gry Dying Light!
Powieść Dying Light Aleja Koszmarów towarzysząca premierze gry Dying Light!
Written By
More from Patryk

W przyszył tygodniu premiera gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Już za tydzień premiera zestawu DmC Devil May Cry: Definitive Edition na...
Read More