SYMULATOR FARMY 2014 – WERSJA PREMIUM I DODATEK AMERYKA JUŻ NIEBAWEM!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego Dodatku Ameryka do najnowszej odsłony Symulatora Farmy 2014 oraz wydania wersji Premium tej gry. Symulator Farmy 2014 Dodatek Ameryka w cenie 19,90 zł oraz Edycja Premium gry w cenie 59,90 zł będą dostępne na rynku w polskiej wersji językowej już 15 maja.

Symulator Farmy to niezwykle popularny tytuł wśród graczy komputerowych. Pozwala wcielić się w nowoczesnego rolnika i zbudować ogromny majątek.
Symulator Farmy to niezwykle popularny tytuł wśród graczy komputerowych. Pozwala wcielić się w nowoczesnego rolnika i zbudować ogromny majątek.

Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Za produkcję najnowszego wydania Symulatora Farmy 2014 odpowiada polski developer – PlayWay. Niebawem na rynku ukazuje się Dodatek Ameryka oraz jej Edycja Premium.

Dodatek Ameryka do Symulatora Farmy 2014 to kolejna mapa, maszyny, uprawy i wiele innych nowości. Sielska, wiejska kraina to idealne miejsce dla wszystkich fanów symulatorów farmy. Gracz ma okazję sprawdzić, jak wraz ze zmianami pór roku zmieniają się farmerskie obowiązki i podejmować kluczowe decyzje zgodnie z rytmem pogody.

Dodatek Ameryka zwiera:

  • Zupełnie nową, obszerną mapę osadzoną w słonecznej Ameryce, z ogromną ilością pól uprawnych;
  • Ponad 30 dużych maszyn oraz ponad 100 mniejszych;
  • Nowe tryby użyźniania gleby biorące pod uwagę jej klasę, wilgotność i wiele innych czynników;
  • Dodatkowe licencjonowane pojazdy i maszyny rolnicze;
  • Nowe rośliny pod uprawę w tym, ziemniaki, buraki cukrowe i trawa; Nowe modele maszyn, w tym samochód 4×4;
  • Nowe budynki magazynujące dla zbiorów;
  • Usprawniona mechanika oryginalnych i nowych maszyn.

Symulator Farmy 2014: Edycja Premium to zaawansowana gra rolnicza, w której gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, realizując tryb kariery lub podczas wolnej gry realizować farmerskie zadania. W najnowszej wersji pojawia się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak np. John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch. Po raz pierwszy w historii symulatorów farmy gracz musi podołać także wyzwaniom niesionym przez kapryśne pory roku i związanym z tym, wymagającym zadaniom.

Gra zawiera dodatkową zawartość: DLC z maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy nowe informacje na temat Resident Evil: Revelations 2!

Magazyn Gamesmaster Magazine opublikował ciekawe informacje na temat gry Resident Evil: Revelations...
Read More