Dragon Age: Inwkizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący Varrica

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Do sieci trafił materiał wideo przedstawiający jednego z bohaterów gry.

Dragon Age: Inkwizycja to najbardziej wyczekiwana gra RPG tego roku. Czy sprosta wymaganiom graczy?

Premiera  Dragon Age: Inkwizycja już w przyszłym tygodniu, do sieci trafiły już pierwsze oceny gry, a twórcy nadal starają się zachęcić graczy do zakupu ich najnowszej produkcji. Do sieci trafił kolejny materiał wideo, który przedstawia jednego z bohaterów najnowszej gry studia BioWare. Tym razem wybór padł na dobrego znajomego z Dragon Age II, czyli na Varrica.

Warto wspomnieć, że wczoraj pisaliśmy o tym, że do sieci trafiły pierwsze oceny gry. Trzeba przyznać, że recenzenci są niemal zgodni i wszyscy ocenili, że Dragon Age: Inkwizycja to bardzo dobra gra. Wysokie oceny przed premierą na pewno wpłyną na sprzedaż. Miejmy nadzieję, że najnowsza produkcja BioWare rzeczywiście spełnia oczekiwania i jest grą, dzięki której seria wróci na dobre tory po niezbyt udanej ostatniej odsłonie.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 20 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Gotowi na wycieczkę do Kyratu? Przewodnik już na Was czeka

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More