Dodatek DLC Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na początku 2016 roku

Firma CD Projekt RED zamierza wydać kolejny dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mowa tutaj o DLC Krew i wino, które pojawi się nie wcześniej, jak w pierwszej połowie 2016 roku.

W oficjalnej notatce prasowej firmy CD Projekt RED na temat premiery dodatku DLC Serce z kamienia jest zawarta bardzo interesująca informacja dotycząca kolejnego rozszerzenia fabularnego. Mowa tutaj o dodatku Krew i wino, który ma pojawić się w oficjalnej sprzedaży dopiero w pierwszej połowie 2016.

Oczywiście konkretnej daty debiutu brak, ale wato pamiętać, że wcześniej po sieci krążyły informacje dotyczące pierwszego przyszłego roku, jako momentu debiutu dodatku DLC Krew i wino. Najwyraźniej firma CD Projekt RED nie może na dzień dzisiejszy podać konkretnej daty premiery rozszerzenia, ale przynajmniej wiemy, że pojawi się ono w pierwszym półroczu 2016 roku.

Fakt, nie jest aktualnie jasne, czy informacje dziś podane dotyczą ”cichego” przesunięcia premiery Krwii i wina, czy też po prostu wcześniej nikt konkretnie nie precyzował wiadomości o tym dodatku. Warto jednak pamiętać, że to rozszerzenie będzie stosunkowo dużym zastrzykiem rozgrywki. Krew i wino wprowadzić ma zupełnie nową lokację, tak zwane Toussaint, wypełnione zadaniami pobocznymi i questami.

Graczom zostaje zatem oczekiwać oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Wiedźmin 3: Dziki Gon jest jedną z ciekawszych gier na rynku, którego średnia ocen to 92 punkty. Dziś debiutuje pierwsze fabularne rozszerzenie DLC w postacie Serca z kamienia. Gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/witcher-3-deviant-art.jpg”]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

The Walking Dead: Season Two – A House Divided – zwiastuny najnowszego odcinka

Telltale Games upublicznia pierwsze materiały z drugiego odcinka The Walking Dead Season...
Read More