Przygotowano nowe DLC do gry Project CARS

Slightly Mad Studios wydało grę Project Cars i tytuł jakoś sobie poradził, choć oczywiście w tym okresie ciężko jest przebić blask Forzy Motorsport 6. Czy zapowiedziane samochody w ramach DLC mogą w tym pomóc?

Z pewnością zdajecie sobie sprawę, że ekipa Slightly Mad Studios pracuje już nad grą Project CARS 2? Warto jednak pamiętać o pierwszej części gry i dodatkach do niej zapowiedzianych w postaci nowych samochodów. Nie ma ich stosunkowo dużo, ale i tak zapowiadają się bardzo ciekawie i wygląda na to, że w ostatecznym rozrachunku mogą być przydatne.

Slightly Mad Studios wprowadza do rozgrywki następujące maszyny:

  • 1959 ASTON MARTIN DBR1
  • 2009 ASTON MARTIN DBR1-2
  • 2014 ASTON MARTIN VANTAGE GTE

Oczywiście dodatkowe samochody to nie wszystko, co dla graczy przygotowali specjaliści ze studia Slightly Mad. Gracze będą mogli przetestować ponadto dodatkową trasę w postaci Mojave. Koszt dodatku DLC to około 25 złotych, sami musicie zdecydować, czy to adekwatna cena do zawartości. Dla przykładu, aktualizacje gry Gran Turismo 6 również wprowadzają nowe auta, a przecież są bezpłatne.

Project CARS debiutowało na rynku 8 maja tego roku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Gra cechowała się symulacyjnym modelem jazdy oraz bardzo dobrą oprawą graficzną. Dziś tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 83 punktów (Metacritic). Poniżej możecie zobaczyć trailer omawianego dodatku DLC do gry.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=CENw5bCfz9E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

inFamous: First Light – pojawiły się pierwsze oceny samodzielnego dodatku

W sieci pojawiają się już pierwsze oceny samodzielnego dodatku First Light do...
Read More